tiktok takipçi satın al tiktok beğeni satın al tiktok izlenme satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram izlenme satın al instagram hikaye izlenme satın al instagram canlı yayın izleyici satın al twitter takipçi satın al twitter retweet satın al youtube abone satın al youtube beğeni satın al youtube izlenme satın al

Sam Dj Proğramı Yara ve yönetim kısmı Resimli Anlatım

  • Konbuyu başlatan Lorenzo
  • Başlangıç tarihi
L

Lorenzo

Guest
Sam Dj Ayar ve Kullanım.Yukarıda Görüldüğü gibi sam dj proğramı i bu ayarları yine resimlerle göstererek anlatalım.
Sam dj Ses yönetim ve yayınlarda mikrofon kısmını nasıl kullanacağız ?
Açık olan sam Proğramımızda Window Kısmını seçip daha Sonra Voice FX kısmını işaretliyoruz. yani burada işaretlediğimiz menueler ekrana gelecek.. Bizde Ses yönetimimiz için mikrofon kullanımı esnasında Anonslu yayınlar için Voice FX kısmına ihtiyacımız var.
Şimdi Ses yönetim menümüzde ekrana geldi…Yayın esnasında Sam reklamları ve istenmeyen ses efektlerini kaldırma.
Şimdi yayın yaparken aldığımız welcome to sam, gibi sesli efektleri kaldırmak için proğramı Lisanslamamız gerekiyor. Resimde Gördüğümüz gibi önce Config kısmını seçiyoruz ve ardından Registration key kısmını açıp Lisans Anahtarını o kısıma girip REGİSTER butonuna basıyoruz şimdi sam programımızı Lisansladık ve kullanmaya başlayalım.
Registration key indirdiğiniz sam2.rar Dosyasında Serial.txt’nin içinde yazmaktadır.SAM DJ YAYINA BAĞLANMA
Resimde görüldüğü gibi ok işareti ile gösterilen alanları doldurmamız gerekiyor şimdi bu alanları dolduralım ve yayına bağlanalım..
Yayına Bağlanabilmek için gerekli olanhususlar..
– Shoutcast yayını yapıyorsak eğer bilmemiz gerekenler. Bunları yayın alacağınız sunucudan almanız gerekir.
Radyo ip adresi
Radyo yayın adresi
Radyo yayın şifresi
1- Statistic relays
Statistic relays kısmında gördüğümüz + İşaretine basıyoruz ve açılan sekmede Shoutcast statistic relays kısmını işaretliyoruzŞimdi aaçılan pencereye
localhost yazan yere radyo İp adresini giriyoruz.
port yazan yere radyo port adresimizi yazıyoruz
password yazan yere radyo yayın şifremizi yazıyoruz
ve Ok diyerek bu kısmı geçiyoruz
2 Encoder
Encoder kısmında bulunan + işaretine basıyoruz ve açılan pencerede MP3 and MP3pro kısmını işaretliyoruz ve OK diyoruz yeni bir pencere daha açılacakBu pencerede quality Hight seviyesine çekiyoruz.
Yayın formatı yayon aldığınız sunucuya göre değişir ama bilmiyorsanız en uygunu MP3. 32 kb/s, 16,0 kHz Stereo seçebilirsiniz. BURADA DİKKAT burada değerleri girdikten sonra Ok demiyoruzŞimdi aynı pencerede Server Detalis kısmını açıyoruz.. Burada Shoutcast seçili olacak..Burada bizden istenen bilgileri giriyoruz ve ok diyoruz..
Hangi bilgileri girmeliyiz ?
local host yazan yere radyo ip adresi.
port yazan yere yayın portumuz.
password yazan yere yayın şifremiz
website url kısmına sunucu adresimiz.
Mystation name kısmına radyo isminiz
Enable title streaming yazan kısıma ise yayın başlığınız.. bunu siz belirleyiniz.Şu anda yayına bağlandık. Geriye sadece şarkıları seçip yayına göndermek kalıyor.
Şarkıları nasıl seçebiliriz..
Tekrardan Deskop A kısmına geliyoruz ve orada
Deck A ve Deck B Kısmına şarkıları sürükleyip bırakabilirsiniz. Orada çaldığınız şarkılar yayına gidecektr.
Sesli anons yapmak istediğinizde ses Kontrolünü Voice FX kısmından yapabilirsiniz.
Voice Fx kısmında Mic On konumunda Press to talk’e basılı tutarsanız Müzik seviyesi otomatik olarak arka planda azalır ve sizin sesiniz yayına gider. Mesela chat odasında bizi dinleyen dinleyicilerimize uzun konuşma yaparken Mikrofon açık kalması için Mic on ve Lock Talk butonlarını yeşil yaparsanız mikrofon sürekli açık kalır. Lock Talk kısmına bastığınız zaman geri sesiniz kesilir müzik devreye girer.
Çalma listesi için Queue Kısmında bulunan + işaretine basıp oraya çalma listenizi atabilirsiniz…
Herşey bu kadar..​
 
izmir halı yıkama izmir koltuk yıkama karşıyaka halı yıkama bornova halı yıkama çiğli halı yıkama mavişehir halı yıkama farmasi üyelik etil alkol derman etil alkol etil alkol satın al etil alkol sipariş Instagram takipçi satın al Betpark giriş Kolaybet giriş Grandpashabet giriş Betgaranti giriş
Üst