Poyraz Karayel dizisinde Zülfikar dayakçı babaya ders verdi

• Konbuyu başlatan Lorenzo
  • Başlangıç tarihi
L

Lorenzo

Guest
Poyraz Karayel dizisinin dün akşamki 6. bölümünde Zülfikar yine sahnedeydi. Bahri’nin adamı Zülfikar babasından dayak yiyen bir çocuğa yardım etti babasına ise hiç unutamayacağı bir ders verdi.

Ekranların yeni fenomeni olan Bahri’nin aforizmalar estiren adamı Zülfikar dün akşamki 6. bölümde bu defa babasının dayak yiyen bir çocuğun yardımına koştu. Dizide yaptığı ilginç analizlerle herkesin diline düşen Zülfikar, babasından dayak yediği için ağlayan bir çocuğu görünce dayanamadı ve babasına oldukça sert bir uyarıda bulundu. Poyraz Karayel’in yeni bölümünde aile içi şiddete çarpıcı bir sahneyle dikkat çekilmiş oldu.

ZÜLFİKAR DAYAK YİYEN ÇOCUĞUN İMDADINA KOŞTU-VİDEO

[YOUTUBE]5h8ZpxqVVC8[/YOUTUBE]

Başrollerini İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, Ataberk Mutlu’nun paylaştığı Poyraz Karayel dizisi dün akşam yine seyirciyi ekrana kilitledi. Bahri Baba’nın avukatı Sema’nın ayrılmalarını istediği ve tehdit ettiği Poyraz, Ayşegül’le konuşarak ayrılmak istediğini söyledi. Sema, Poyraz ve Ayşegül’ün ayrıldıklarını sanarken, aslında bunların Poyraz’ın bir oyunu olduğu ve Sema’nın tehditlerini Ayşegül’e anlattığı ve bir plan yaptıkları ortaya çıktı. Ayşegül ve Poyraz, Sema’yı ayrıldıklarına ikna ederken, Poyraz’ın başı ise Bahri’nin oğlu Sadrettin’le derde girdi. Sadrettin, Poyraz’ın kayınpederini tehdit ederek Poyraz’ın velayet davasını zora soktu.​

H

Hüzün'm

Guest
Bu diziyi bi sevemedim yaaa .. Nedenseeee ? Teşekkürler [MENTION=462]Sempatik[/MENTION]

N

NisyaN

Guest
Bizimkiler izliyolarmis actiklarinda ben poyrazla aysegulun ayrilik sahnesine denk geldim anlayamadim ben dizilerle aram yok pek ama iyi etmis

C-707 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi