Kadın Ne Yapar ?

N

Nyo

Guest
Merhaba TatlıForum Ailesi. Bugün sizlerle Kadın Ne Yapar ? Başlığı altında tebessüm dolacağınız ve eğlenceli tartışmaya meğilleneceğiniz bir konu açıyorum. Konuya eleştirilerde bulunacak bayanlar olacaktır bundan eminim :) ama eminim ki eğleneceksiniz. :) Lafı uzatmadan konuya başlayalım.

Kadın Ne Yapar ? Sorusuna yorum istiyorum :)
Benim cevabım ilk olarak, küçük bir tartışmayı koca bi güne hatta günlere sığdırır. :) Bir kadın eğer kaşlarını çatmışsa korkun ve düşünceli davranın çünkü kadın hal ve hareketleri kaydeden bir hard disk gibidir. :) Unutmaz unutması mümkün olsun istiyorsanız ona ufak bi hediye alın. Unutmaz yine ancak yumuşar :) Peki unutması için ne yapılmalıdır? Bence kendimizi öldürmek en mantıklısı çünkü unutamaz abi bu mümkün değil :)

2. olarak cevabım Kadın araba süremiyor. Dikkati dağılır ve panikler. Özellikle kaza olacağı esnada :)
Genelde frenle duran araç kadında o an bütün pedaller ile durmalıdır yoksa olmaz bu bi kural gibidir. Kadın Gaz,Fren, Debriyaj yaparak arabayı durdurabilen tek yaşayandır :)

3. olaraksa cevabım Bir kadını AVM'ye sokmayın AVM Patroniçesi olur :) lafı sizler anlayın :)

Farklı yorumlar ile konuyu tartışalım :)

N

Nyo

Guest
[MENTION=510]Teadora[/MENTION] Zaten o vazgeçilmezlerinizden bişey (:)

H

Hüzün'm

Guest
Trip ??
He şunda kendimi buldum ..
Son cümle Avmye sokmayın patroniçe olurlar :) çok güldüm ve beni anlatıyo dedim :)

dvrzener

New Member
Kadınlar için en onemli yer evleridir çunku yaşam alanlarıdır bunun için güzel tasarımlar ve dekorasyon onemlıdır. bende gergi tavan yaptırdım eşim için.